Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek, hogy elrontják a...

Félek, hogy elrontják a hajamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jövőhétre anyukám bejelentett valamelyik napra a fodrászhoz. Mindennap vasalom, vagy göndörítem, mert anélkül nem áll sehogy, mindegy, a lényeg, hogy nagyon igénybe van véve, és eléggé el van már töredezve és vékonyodva az alja. Tudom, hogy ráférne egy vágás, de régebben egy fodrász a hosszú hajamat alig vállig érőre levágta (és még csak nem is egyenletesen.). Igazából attól tartok hogy a hajam most ér körübelül a hátam közepéig, és mivel ha nem formázom reggelente, tényleg nem áll sehogy, ismét tönkre fog menni, de eltöredezik mielőtt visszanőne a vágás előtti hosszára. Ja meg attól is, hogy túl rövidre vágja. Tudni kell azt is hogy az arcformámhoz egyátalán nem passzol a rövid haj semmilyen fazonban.

2017. nov. 17. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőtt a fodrász hozzákezdene a hajadhoz, beszéljétek meg, hogy neked mi fér bele, milyen fazon legyen. Bár, ha nagyon törött, azt fogja mondani, hogy két centi vágás nem elég, de te tudod, hogy mennyit engedsz, illetve mennyire akarod, hogy egészséges hajvégeid legyenek.
2017. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!