Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haar vital komplex vélemények,...

Haar vital komplex vélemények, hasznos?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy hosszú szép hajuk,körmük stb lett tőle, viszont van aki kipattogott vagy hízni kezdett.

A vitaminról pozitív és negatív véleményeket írjatok légyszi.

Mennyit nő a haj tőle, hogyan kell szedni (naponta,hetente vagy havonta)?

Válaszokat előre is köszönöm.


2017. nov. 22. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem, napi kettőt kell belőle, 60 db van benne összesen. Nekem semmit nem csinált a hajammal, nem híztam tőle és nem pattogzott ki az arcom sem. Szóval kb mintha semmit nem szedtem volna. Ezt embere válogatja, neked lehet beválna.
2017. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hónapig szedtem, én sajnos kipattogtam tőle de nagyon durván. A hajam pedig egy mm-el nem nőtt többet mint általában.
2017. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én leszek az ellenpélda akkor. A homlokom csúnya volt a hajvonalamnál, tele voltam ilyen kis ragyákkal.A körmöm folyamatosan letört, lassan nőtt, a szemöldököm nagyon világos, és ritka volt,hajam 60 centi hosszú volt.

Elkezdtem szedni a vitamint, az első hét után a homlokom gyönyörű szép lett. Aztán 1 hónap múlva lemértem a hajam 64 centi. Szinte sokkolt :D 4 centit nekem minimum 2.5 hónap alatt nő. A szemöldököm pedig elkezdett "látszódni", ami hatalmas szó.. A körmöm nem nő gyorsabban, de erősebb sokkal.

2017. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!