Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Vagy mit ne?

Mit csináljak? Vagy mit ne?

Figyelt kérdés
Elegem van a hajambol..nagyon csunya szaraz a vege..es toredezett..kb egy honappal ezelott josokat kivagtam a hajambol es most megint nagyon kezd megtorni.. nem szeretnek megjobban belevagni hisz akkor mar nagyon csunyan fogok kinezni mert nekem a nagyon rovid haj nem all jol.Mit kezdhetnek vele .Abszolut nem vasalom max egy heten egyszer gondorittem vagy vasalom mikor bulizni megyek hajszarito kizatval miota levagattam a hajam nem hasznaltam egyszerre. Nivea sampont hasznalok es nivea balzsamot. Egy heten 1-2 is hasznalok mezes hajpakolast. Mar nembirom eskuszom nemtudom mar mit kezdjek nagyon szeretnem hogy szep hosszu legyen csak hogy egyfolytaba mehtoredezik borzaszto..vajon azert mert simma pappir olloval vagom . Szerintetek az a hiba s vegyek hajvago ollot vagy mit kene tennem ( elnezest ha helytelenul irtam valamit csak tablettrol irom ki a kerdest es nehezen erzekelodik a a kepernyo) kerlek segitsetek
2017. nov. 23. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenfelekepp vegyel rendes hajvago ollot, a papirvago nem eleg eles es valojaban azt tortenik, hogy amikor elvagod akkor nem egyenesen vagod el a hajszalat hanem szetfoszladva es az azert torik, persze ez nem lathato szabad szemmel, csak kesobb a kovetkezmenye.
2017. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben mindeképp veszek ! Koszonom szepen a valaszt.csak idaig sosem magamnak vagtam es ahogy eszrevettem arra gyanakodtam
2017. nov. 23. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ahhoz, hogy otthon normalisan tudd kezelni, egy szakembernek 100%-osan rendbe kene tenni. Utana mar csak vigyazni kell ra. Te egymagad nem hiszem, hogy ujra elettel telive tudnad varazsolni.


Menj el fodraszhoz, kerj vagast, 1-2 cm frissites kepp, akkor is ha magadnak vagtad. Kerj keratinos hajpakolast, ami vegett sok ertekes tapanyaghoz jut a hajad. Es kerj tanacsod! Elmeseled mind azt, amit itt gyk-n, ez alapjan o ajanlani fog sampont, balzsamot, tippeket , hogyan tudnad megorozni a hajvagas utani allapotot minel tovabb.


Ezek utan ne gondoritsd! Nezz a neten ho nelkuli gondorito tippeket bulihoz, vagy gyakorolj fonasokat.

Az a heti 1 is borzasztoan roncsolja, foleg ja 180 fok folottre allitod.

2017. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugylesz szerintem. Mert nagyon hianyzik az 5 evvel ezelotti derekig ero hajam simma volt nemis olyan dus pont jovolt nemis volt toredezett cska miota vasaltam minden reggel ugy elbasztam
2017. nov. 23. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!