Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen lila hajfestéket?

Ilyen lila hajfestéket?

Figyelt kérdés

Meguntam a sötétbarna hajamat és lilára szeretném, egy rövid időre. SZőkíteni semmiképpen nem akarom. Tudtok ehhez hasonló lila festéket, ami nem roncsolaj annyira a hajamat (aggódó szülők, + nem akarom szét ***** a hajamat) és egy idő után kikopik?


[link]


erre gondoltam először, de azt olvastam sok helyen hogy teljesen sosem kopik ki, amit nem akarok!


Ha valaki tud ilyenről ill. azt is hogy hol lehet beszerezni, légyszi mihamarabb jelezze! Köszi!


2017. nov. 23. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek az élénk színek (zöld, kék, lila) csak úgy fogják be rendesen, hogy ki van szőkítve. És nagyon gyorsan kopnak. Tehát az eredmény nem túl tartós. És elég macera és drága.

Szóval ha nincs pénzed egy jó fodrászra, és rendszeresen fodrászhoz járni, akkor felejtős.

2017. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet használok, masszívan ki kell szőkíteni és 5-6 mosás után több, mint fele kikopok
2017. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Az ilyenekhez muszáj szőkíteni. Próbáld ki esetleg a padlizsán lila vagy violet fedőnevű hajfestékeket. A Joanna multicolorból pl. van violet színező, ilyen kis zacskós.
2017. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!