Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan epilátort,...

Tudtok olyan epilátort, amivel az arcomon lévő pihék is kiszedhetőek, de használhatom akár lábra-karra is? (Kérlek olvassátok el a kiegészítő írást is lejjebb)

Figyelt kérdés

A Braun arcepilátorja nagyon szimpatikus, de ugye az 16ezer forint.

Emellé kéne még egy epilátor, amivel a többi testrészemet intézem, de az is minimum 10ezer és az sem biztos, hogy tökéletes eredményt nyújt...

Nincs olyan, ami mindkettőt tudja? Az ár nem annyira számottevő, inkább hogy minőségi legyen, leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert nem akarok úgy járni, hogy megveszek pl egy 30ezres epilátort, és a szakállpihéimet meg nem szedi ki. :D


Eddig még nem nagyon volt epilátorom, gyantáztattam, de meguntam, itthoni megoldást keresek.



2017. nov. 29. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
ha nem számít az ár, akkor mit vagy spúr 16 ezer forinttal? nem nagyon tudok jobbat mondani a Braun 5365-ösnél, eseleg a remington termékek közt lenne érdemes körül nézni, de szerintem az is hasonló árban mozog... a braunból van olyan készlet, ami arctisztítókkal együtt van, tükörrel meg mindenféle jóval. 2 év garancia.
2017. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod az arcodon lévő pihéket leszedni? Hogy fekete nőjjön helyette?
2017. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert minek dobjak ki pénzt egy 16ezer forintos epilátorra(amit azért nem dicsérnek annyira agyon, hogy szaladjak érte a boltba) aztán vegyek hozzá egy negyven ezreset ha mondjuk egy ötven ezres tudná mindkettőt?

Azért mert úgy vélem, van pénzem épp megfizetni a minőséget, nem azt jelenti, hogy gondolkozás nélkül minden szart összevásárolok. ;) Gondolkodni szabad..

2017. nov. 29. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha le-alapozózom az arcom vékony rétegben, már akkor is feltűnő, hogy ott van valami ami nem oda való. Nem akarok cirkuszba vonulni a szakállas nő címen. :(

De ha tudtok jobb megoldást, szívesen meghallgatom.

De a pihéket lézeres szőrtelenítés se szedi ki, úgyhogy ez az ötlet tűnt eddig a leghasználhatóbbnak.

2017. nov. 29. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Videókban gyantával láttam leszedni, ilyen gyantázókészlet. Adnak egy ilyen tálat amit fel kell melegíteni, beleszórod a gyantagolyókat és felolvad, spatulával felkened és lehúzod
2017. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi braun van,az simán kiszedi a piheszőrt is. Először csak a kézfejemről szedtem le a piheszőrt, majd az arcomon is kipróbáltam és teljesen jó.
2017. dec. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változás?
2020. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!