Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szörtelenítetek?

Mivel szörtelenítetek?

Figyelt kérdés
Leginkább az intim terület érekelne, Ti mit használtok?

2017. nov. 29. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2017. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Otthon szoktad magadnak, vagy kozmetikus?

Köszi a választ!

2017. nov. 29. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
A bikini vonalat epilálom, a többit borotválom. Érzékeny vagyok nem bírnám ki az egészet.
2017. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyanta
2017. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, kozmetikus csinálja, magamnak nem merem. #1 voltam.
2017. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Epilátor.

Első alkalomra nem annyira ajánlom, előtte néhányszor inkább gyantával.

Idővel hozzá lehet szokni, így kevésbé fáj. Illetve az epilátort 1x kell megvenni, akkor már egy jobb félét és otthon bármikor elvégezhető, vízállóval akár a kádban/zuhanyzóban

2017. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kozmetikus és gyanta. Hónalj, kar, láb, intim. Sajnos eléggé szőrös típus vagyok
2017. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És nem kellemetlen kozmetikushoz menni? Mármint tudom, hogy ő neki nem, de én pl. nem mutogatnám magam neki :D

epilátort próbáltam, de nagyon fájt, főleg, hogy lassan egyesével tépegeti ki a szőrt :(

2017. dec. 3. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Mégis mi történik ha meglátja? Ugyan olyan testrészed akár a füled vagy az orrod. Mindenkinek van és mindenkinek más és más. Ha a kozmetikus előtt letolod az alsóneműt az nem számít mutogatásnak.
2017. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Próbáltam borotvát, nem jó. Pár nap alatt borosta az meg tovább szúr mint ameddig kellemes.


Próbáltam krémet, ott nincs borosta. Viszont ha elszámolod a hatás időt akkor kicsit megégeted a bőröd(tapasztalat).


Próbáltam kozmetikust, na ez a verzió a legjobb. Elmentem, meleg cukorgyantát fölkente és tépte is. Megizzasztott, de megéri. 2 hétig biztos nincs gondom a bundámmal. Kb 3 -4 hetente járok. Ha valamiért nem tudok eljutni, akkor esténként amikor van időm a számomra elérhető részekről szemöldök csipesszel kapom le egyessével hármassával a szőrszálakat.


29F

2017. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!