Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajamban nem marad...

Hosszú hajamban nem marad benne a hullám. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, vékony szálú, de dús, enyhén hullámos. Szeretem becsavarni, de kb fél óra és kirúgja magát, csak a végében marad egy-egy hullám. Hajmosás után egyenesre szárítom, majd göndörítő géppel és habbal becsavarom. Ez után még hajcsavaróval a hullámok mentén felkötöm, lakkozom, így hagyom 5-6 órát, és mégis.. Mivel próbáljam ki, hogy úgy maradjon?
2017. dec. 6. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nekem is ilyen a hajam barmennyi ideig sutom meg csavarom nem tartos. Egyedul akkor ha annyi lakk van rajta hogy mar kő kemeny, viszont az meg olyan mű érzést ad. Ha nagyon akarod akkor azt mondanám de én már beletörődtem ebbe a ténybe sajnos.
2017. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy a súlya, vágassátok rövidebbre.
2017. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!