Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával festett vörös hajból...

Hennával festett vörös hajból szőke?

Figyelt kérdés

Kb. 3-szor használtam az előtte festett szőke hajamon 100%-os hennát, de meggondoltam magam és szeretnék visszatérni a szőkére.


Azt olvastam külföldi oldalakon hogy a 'tiszta' hennát lehet szőkíteni, viszont nehezen jön ki (elsőre könnyen lehet világos narancssárga).


Kb. milyen erős szőkítőt és milyen árnyalatú hajfestéket vegyek? Hány festés alatt lehetek újra hamvas középszőke?


(Amúgy fodrásszal tervezem megcsináltattni de a festéket magam kell hogy mevegyem az allergiateszt miatt)



2017. dec. 11. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is vont hennával festve a hajam egyszer. Az alap szituáció ugyanez volt, untam a szép világos hamvas szőkét és szerettem volna egy mély vöröset. Remélem mondanom sem kell hogy rikító narancssárga lett az egész hajam. A fodrász 3x szőkítette le először 9es oxival utána 2x 6osal, aztán akkor tünt el a narancs szín és lett csibe sárga. Utána ezüst szőkével kellet festeni 2x is. A színe szép lett de 20(!!!!) centit kellet levágni a hajambol hogy egészséges legyen.

2017. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Amúgy neked mennyire volt egészséges a hajad a henna előtt? Én kb. 1 éve nagyon erős szőkítőt használtam szóval nem tudom hogy kibírna e most egy olyan erős szőkítés túrát.

2017. dec. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!