Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj és szakáll vágó...

Milyen haj és szakáll vágó gépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő:

Egy Remington HC5350 gépet használok már vagy jó 5 éve és bár rendeltetés szerűen működik, van egy két bosszantó hibája ami miatt leváltanám.

1,A műanyag fejek

Sajnos nem egyszer kellet új fejeket vennem hozzá, mert egy nem is olyan nagy eséstől szanaszét repülnek róla a fogak. Plusz mivel nagyon hajlékony a műanyag fej így ha nagyon a fejemhez nyomom akkor hajlamos "belevágni" a megadott méreten túl is, így marha szép csíkokat tud a hajamba rajzolni. Ritka, de előfordul.

2, A hossz

A hajamat 6mm-re szoktam vágni, viszont a szakállamat mindig vissza kell nyírnom, ha ezzel akarom kiegyenlíteni. A leghosszabb beállítás ezen 42mm és az én szakállam jóval hosszabb lehetne ennél.


Szóval egy olyan masina kellene nekem, aminek tartósabb, keményebb anyagból lennének a fejei, illetve a szakállamat jóval hosszabban tudnám igazítani (kb 60mm).


A keret nem számít, de maradjunk reálisak.

Minden választ előre is köszönök!



2017. dec. 13. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
PHILIPS QC 5115 , 7 ropi és profi . A fésűje fokozatosan állítható mmbe . Igaz ez is rideg műanyag nem stabil zsíros anyagú de tippre egy hozzáértő aki 3D-be nyomtat kőkemény ellenálló műanyagból legyártja .
2017. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háh, ez a 3d nyomtatós ötlet nem is rossz! :)

Körbekérdezek a haverok közt, hátha tud valakit, köszi!

2017. dec. 13. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Gillette Mach 3.
2019. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!