Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fiúk! Milyen lábszőrte...

Lányok, fiúk! Milyen lábszőrtelenítést ajánlanátok? (F)

Figyelt kérdés
Combomat szeretném mindig simának érezni, térd alatt még elmegy pár szál. Csak normális válaszokat kérek, köszönöm.

2017. dec. 15. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom. f.
2017. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyanta. Menj el kozmetikushoz, ő szépen megcsinálja. De megkérdezhetem, miért kell egy fiúnak szőrteleníteni a lábát? Nem kötekedés, tényleg érdekel. "Öreg" vagyok, és én még ott tartok, hogy ez a nők körében szokás.
2017. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Szerintem a gyanta vagy epilátor a legjobb, de a legegyszerűbb nyilván a borotva.
2017. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, vagy borotva, az epilátor fáj combon.
2017. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
egy fiú ne szőrtelenítse már a lábát! gusztustalan!
2018. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért ne? Szőrtelenül jobban, komfortosabban, igényesebbnek érzem magam.

A csupasz test ma már a fiúknál is teljesen átlagos és megszokott ahogy látom, nem csak a nőknél.

2018. jan. 12. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Én jelenleg IPL-el csinálom. :)
2018. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi közötök hozzà, hogy egy sràc szőrteleníti-e a làbàt vagy sem? Miben befolyàsolja ez a ti életeteket? :D Amúgy ezt sajnos ki kell tapasztalni, mert mindenkinek màs hasznàl. :( Úgyhogy nehéz bàrmit mondani erre. A gyanta lenne a legjobb (és legfàkdalmasabb...bàr a gyanta legalàbb egyszerre egy nagyobb területről szedi le a szőrt, az epilàtor viszont nem, ezért tovàbb tart a "kínzàs" :D), de az is csak akkor, ha tövestül ki tudja tépni a szőrt. Talàn a cukorgyanta a legjobb...
2018. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*legfàjdalmasabb
2018. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lányként borotválom.Sajnos a combomon is sűrű,erős, fekete szőr nő.
2018. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!