Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülhet egy jobb...

Mennyibe kerülhet egy jobb fodrásznál a szőkítés, vágás?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva megyek, de árat nem kérdeztem, anyukám szerint nem illik. Mellig érő hajam van, barna, és szőkítetni szeretném, meg vágatni a végéből? ez mennyibe kerülhet? Előző fodrászom 11ezret kért, ugy hogy csak a végét szőkítette, és a hajam is rövidebb volt, barátnőm fosrásza csak 5000et kér, szóval nem tudom mennyjre számítsak..:/

2017. dec. 25. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat pedig meg kellett volna kerdezni. Valahol elkernek ennyiert 35-40 ezret is siman, vagy meg tobbet, valahol meg a negyedet. Ez most igy lutri. Vagy ott hagyod a felhavi fizetesed, vagy nem.
2017. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne illene megkérdezni? Jó tudni egy kb árat. Én szalonba szoktam menni ott kb 6-7 ezer forint a vágás+festés hosszú haj esetén, de ha valaki csak úgy otthon vágja a haját annyit kér amennyit akar. Ilyen esetben jó előre tisztázni szalonba meg ki szokták íeni az árakat.
2017. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
35-40ezer?😨 nem pesti fodrászat, vas megyében van, ott is képes lenne valaki elkérni ezért ennyit? :O Holnap mindenképp felhívom akkor, nehogy az legyen ott kiderül nem lesz elég pénzem. Azért ha 20 környékén lenne az ár, meglehet lemondom, azért az már piszkosul sok érte!!
2017. dec. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!