Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi szoláriummal, milyen...

Mennyi szoláriummal, milyen sűrűn érdemes kezdeni, ha anyajegyeim vannak?

Figyelt kérdés
Sosem szoláriumoztam. Férfi vagyok, bőröm átlagos, nem fehér, sem vékony. Csak sok az anyajegyem. Nyáron le szoktam égni, abból még sose volt gondom. Egyenletes színt szeretnék, semmi durvulás.

2017. dec. 26. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Semennyit, az anyajegyeid miatt inkább ne kockáztass, vagy szedes le öket elöbb.
2017. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind a hatvan-nyolcvan darabot?
2017. dec. 27. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd, akkor először kezdj egy 5 percessel. Ha birja a bőröd, és nem érzed valamilyen égő érzést, akkor fokozatosan novelheted pár perccel.

Maximum 15p legyen, 2 nap pihi legyen közte.

De azt tudnod kellene, hogy jobban fog ráncosodni a bőröd...

2017. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyit. Szoláriumozni amúgy sem érdemes, főleg akkor nem, ha sok anyajegyed van. Felejtsd el.
2017. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyivel, és ha ilyen sokszor leégtél mutasd meg az anyajegyeidet bőrgyógyásznak.
2017. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60-80 db anyajegy, gondolom szemölcs is, elég kóros. Ezzel rohadtul bőrgyógyászhoz huzzál és ne szolin járjon az eszed.
2017. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!