Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetekb szép a vörös,...

Szerintetekb szép a vörös, göndőr haj, zöld szemmel szép? Mert nekem ilyen és már sokan mondták, hogy nem szép.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hat ha kancsal vagy hozza, szeplös, hófeherbörü és csunya is akkor lehet azert mondtak. Nicole Kidman szép volt, de ö egy diva. Kuldj kepet is ugy megmondjuk
2010. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mutass képet :)
2010. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha alapvetően szép az ember arca, szerintem mindegy milyen színű/formájú a haja vagy a szeme.
2010. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Alapvetően jó párosítás, a zöld és a vörös jól passzolna egymáshoz (komplementerek) - de ez persze árnyalatoktól, arctól, embertől függ. Jah, meg kinek mi tetszik. :)
2010. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de képet nem tudok mutatni, mert tegnap elött elszált a Windowsom, így a képek is elvesztek. A báttyám tegnap hozta rendbe a gépet.
2010. jún. 6. 10:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Fehér a bőröm és egy picit szeplös is vagyok, de nem a csúnya fajta hanem a szép.
2010. júl. 4. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos csak most láttam a kérdésedet és csak most tudok rá válaszolni.

Szóval , szerintem nagyon szép!!! Komolyan! Nekem van egy ismerősöm és pont ugyan ilyen amit Te leírtál.

Hidd el nekem , gyerek kora óta látom felnőni és mintha csak Ő tette volna fel ezt a kérdést. Arra figyelj csak hogy a napon ne tartózkodjál sokáig mert a szeplők egy kicsit öregttenek, illetve jobban be barnulnak.

Nyugodj meg szépek vagytok.

2014. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!