Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne fodrásznál...

Mennyibe kerülne fodrásznál fekete hajból sötétpiros hajat festeni?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam ki kell szívatni és hogy állítólag nem olcsó. Mennyire számítsak? Derékig érö a hajam.

2018. jan. 4. 01:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha számít, körülbelül 1 éve fekete a hajam. Tapasztalatok? :)
2018. jan. 4. 02:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha le akarod vágatni utána a hajad akkor hajrá, sosem tennék ilyet az biztos. Nem csak mert béna lenne utána, hanem teljesen hazavágod a hajad, főleg a vége fog letörni.
2018. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 10 cmt vágatni is szeretnék
2018. jan. 4. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyet itt ne kérdezz...

Minden fodrász más árakkal dolgozik.

Menj el s kérdezz meg pár környékbeli fodrászt.


Nem tudom hány éves lehetsz, de szerintem fiatal. (Nem vagy talpra esett, ha meg lenne megszokott fodrászod, akkor felhívnád.)


Ám igaza van kommentelőnek:

Nem ajánlott!


Én nem festetem a hajam, 3x annyira dús, mint kedves ismerősöké.

Családunk egyik barátját pedig kiröhögtük, amikor a vállig érő haja helyett kb 10cm es pumukli fejjel állított be. (fekete haját akarta átfestettni xD)


Másik ismi hisztirohamot kapott az 5 éves találkozón :). Enyém kulcs csonttól combközépig megnőtt, neki meg csak lapocka alá. Festés és hajvasalás szétcseszte a haját.


Amikor megkérdik mivel ápolom:

Legközelebb kézre eső tusfürdővel, hajközéptől balzsam, fésülés miatt.


Ha kiengedett hajjal megyek valamerre, benedvesítem és kiszárítom egyenesre (pl konty vagy hajgumi után)


Vigyázz a hajad s tested többi részének az egészségére.


Nah meg a haj lenövés festésnél ciki, de sokan nem foglalkoznak vele.

Ezt lehet megfigyelni az embereknél.

+ a szemöldököt sokan nem festik olyanra, amilyen a haj...

2018. jan. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%

Nem szívatni kell, hanem hajradírral leszedni róla a feketét és után befesteni a kívánt színre. Maga a hajradír kb. 4000 ft, derékig érőre a duplája, tehát ha otthon esel neki már az is kb. 8 ezer. Fodrászál valószínűleg a duplája.

Szívatni semmiképpen se engedd, fodrásszal sem.

2018. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!