Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös a karom! Leborotválhatom?

Szőrös a karom! Leborotválhatom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fekete szőrös a karom és nagyon zavar!Nem merek pólóban lenni tesin:( Mellette tele vagyok anyajegyekkel!Utálom!A bal karomon sok pici van a jobb karomon meg 3 nagy van felül alul meg egy-kettő kisebb és nagyon de nagyon rosszul érzem magam miattuk:( Szerintetek leborotválhatnám a karomat?Ha igen,hogyan?A hónaljamat szoktam néha borotválni,de csak ritkán. Nem lesz erősebb a szőr a karomon?Nem fog hamar visszanőni?Köszönöm a válaszokat!12/L

2018. jan. 5. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Kozmetikus, gyanta
2018. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyajegyekre ne menj ra borotvaval. Legjobb lenne egy nyirogep, elektromos borotva, ilyesmi, amivel csak lenyirod 1-2 millimeteresre.
2018. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én is borotválom a karom tizenéves korom óta, nem erősödik tőle a szőr. Kb. 3 hetente elég borotválnom.
2018. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem erősödik a szőröm a borotválástól és sajnos csak 1-2 napot bír ki. Epilátor, vagy gyanta jobb lenne, ha mindenképp szeretnél szőrteleníteni. A borotva is jó, csak akkor ne hanyagold el.
2018. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,mert nagyos sok és sötét,erős a szőröm.Minden nap le kell szednem,különben borostás. Ilyenkor télen azért ritkábban szoktam.
2018. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is borotválom,de nekem tényleg durva.A kézfejem és az ujjaim is szőrösek.L.
2018. jan. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Wow :) Egyszer volt egy szőrös karú barátnőm, nagyon beindultam rá, mert amúgy nagyon jó csaj volt! :)

Szerintem szeresd magad így ahogy vagy, a szőr a karon lányok amúgy nem is annyira gáz mint hinnétek! 30/F

2018. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!