Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék kezelni egy...

Hogyan tudnék kezelni egy megmaradt sebhelyet? /heget?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedtek le egy anyajegyet az arcomról. Maradt egy heg a helyén nem vészes, de bizonyos fényviszonyokba jobban látszik. Van rá valakinek valami jó módszere? Csak egy sima sebhely, egy kis mélyedés a bőrbe.(Lényegében egy X, mert ugye szikével csinálták

Ezekre gondoltam hátha működhetnek : Neogranormon hámosító kenőcs vagy körömvirág. De ha van jobb otlet megkoszonnem.



2018. jan. 5. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szedtek le, szépen lassan egyre halványabb lett, pedig semmivel se kentem, ma már szinte nem is látszik. De kérdezd meg esetleg a gyógyszertárban, hogy mit ajánlanak rá. A la roche-nak van cicaplast krémje, ami hegekre való.
2018. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BulmaSwan ***** válasza:
Körömvirág is jó rá. Nekem műtéti hegre a Contractubex-et ajánlották, lassan de biztosan az is segít.
2018. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!