Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha úgy borotválom, hogy...

Baj ha úgy borotválom, hogy nem élek még szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig borotválom lent pedig még soha nem volt fiúm de nekem sokkal kényelmesebb igy, de mivel még nincs barátom arra is gondoltam ez csak pénz kidobás hiszen nem is látja senki.. A bőrőmnek nem lesz baja? 15l

2018. jan. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mégis miért lenne baj ? Borotváld ha neked úgy kényelmesebb.
2018. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem irritálódik a bőröd és nem csinálod túl gyakran (naponta) akkor nem lesz baja. Amúgy egy ápolt punci higiénikusabb.


És ami még fontosabb, ha neked úgy kényelmes akkor meg hol a baj?!

2018. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kényelemérzet szempontjából sokkal jobb, na meg hát ki tudja, hogy épp mikor csusszan valaki keze a bugyidba. :D
2018. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem fog senkinek becsusszani én nem olyan vagyok
2018. jan. 6. 21:28
 5/13 anonim válasza:
Én is már azelőtt kezdtem borotválni, mielőtt elveszítettem a szüzességem.
2018. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Még ha gyantáztatni járnál, és azt neveznéd pénzkidobásnak, de a borotválás olyan sokba kerül?

Én egyébként addig nem szőrtelenítettem, amíg "nem volt kinek", csak strandszezonban a bikinivonalat. Minél gyakrabban borotválod, annál jobban erősödik a szőr (gondolj egy felnőtt férfi arcára). De amúgy bajnak nem baj, ha te így érzed jól magad, csináld.

2018. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is borotváltam már előtte, nem lesz semmi bajod. Csak tényleg ne naponta, mert csúnya lesz ott a bőröd.
2018. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem,minek borotválod,töltöd vele az időd?

Majd ha lesz valakid rá érsz akkor,addig minek?

Idő pocsékolás.

2018. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nem baj.
2018. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Néha gyantázom de az nem olyan gyakori
2018. jan. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!