Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsiros, pattanásos arcra...

Zsiros, pattanásos arcra melyik a legjobb arctisztító?

Figyelt kérdés

Bármit megveszek semmi nem használ,csak még jobban kizsírosodik az arcom minden arctisztítótól.

Pedig már rengeteg mindent kipróbáltam minden csak pénzkidobás!



2018. jan. 9. 17:00
 1/5 anonim válasza:
Sziaaa! Szerintem ne vacakolj a drága drogériás kenceficékkel! Nekem van manna fekete szappanom (dm-ben lehet kapni) azt naponta használd, jó puha lesz a bőröd, mondjuk kicsit szárítja, de ahhoz mindenképpen valami gyógyszertári krémet használj! Remélem segítettem:)
2018. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE használj szappant! A szappan lúgos kémhatású, szárítja az arcbőrt, de ez csak ideiglenes, hiszen a bőr csak annyit érez, hogy megbomlott a ph-egyensúly, helyre kell állítania, ezrt még több zsírt termel. A sok drogériás "pattanástalanító" arctisztító is ugyanez, mivel telenyomják alkohollal.

Válassz illatanyag- és alkoholmentes, semleges vagy savas ph-jú termékeket arctisztításhoz. Nem, a sokat sztárolt fekete szappanos lemosó sem jó. Gyógyszertári termékek közül szuper pl a Bioderma Sebium arctisztítója, de ha nem ódzkodsz a netes rendeléstől, bbkrem.hu-ról próbáld ki a COSRX morning glow low ph arctisztítóját.

2018. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon jó összefoglaló cikk, kicsit hosszú, de megéri végigolvasni!

2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Balea med géles arclemosó. Én ezt használom nagyon szeretem.

Nem feltétlen az a lényeg hogy rá legyen írva a dobozában hogy arclemosó, hanem hogy kíméletes legyen. Néhány arclemosónak olyan rossz összetevői vannak amit nem csak hogy arcra de még testre tusfürdő nem se használnám el.

Amúgy ne az arclemosótól várj csodát. Használj kémiai hámlasztót(mellé szigorúan fényvédőt) és szérumot. Az arclemosóval tudsz spórolni, de ha zsíros bőröd van sajnos nem találsz 2000ft alatt termékeket rá. Ajánom a krémmánia nevű oldalt ahol elemezni tudod az összetevőket és a szépségre éltek blogot ahol nagyon sokat fogsz tanulni.

[link]

[link]

2018. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt egyértelmű a fogalmazás ön

Az arclemosót meg tudod venni olcsón

De a fényvédők, szérumot és hámlasztót nem

2018. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!