Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ha a karomrol legyantázom a szőrt, erősebben fog visszanőni?

Mi a tapasztalatotok? Azért érdekelne, merr szőke szőröm van, főleg nyáron, de viszonylag hosszú. :// ha erősebben nőne vissza akkor nem kísérleteznek vele, de ha nem, akkor lehet... Esetleg alternatívák, szőkítés, ilyesmi az hogy működik?

Köszi a válaszokat!:*

17L

Kérdések hasonló témákban: szőr, lány, alkar, kar

2018. jan. 10. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is szőke, és kicsit hosszú. Azért szőke mert szőkítem, amúgy barna lenne. Régen gyantáztam és géppel is szedtem de szúrt amikor visszanőtt, és csúnya is volt. Így hát maradtam a szőkítésnél. 36n

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jan. 10. 20:20 Privát üzenet
A nyáron én is legyantáztattam viszont nekem sűrű barna szőrök voltak a karomon. Nem mondanám, hogy erősebben nőtt vissza, de most pont úgy néz ki mint azelőtt, mielőtt legyantáztattam.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jan. 10. 20:23 Privát üzenet

Mi ez, hogy erősebben nő vissza??? Mi ez a tévhit még ennyi idősen is?

Nekem hosszú, 2-3 centid fekete, kicsit gyengült. Sokára nő vissza.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jan. 10. 21:16 Privát üzenet
Ez KAMU, hogy erősödik a szedéstől.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jan. 10. 21:24 Privát üzenet
Nem erősödik, éppenhogy megkopik. Egy idő után egyre kevesebb nő ki, mert a sok kitépéstől sérül a szőrtüsző. Sajnos nem egységesen ritkul, inkább foltokban. Viszont ami kinő, vékonyabb és hosszabb lesz. Én 25 éve szőrtelenítem a lábam, abból ered a tapasztalatom.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. jan. 10. 21:34 Privát üzenet
Én borotválom, de attól sem erősödik.Ha gyantázod,tuti, hogy nem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. jan. 11. 06:24 Privát üzenet
Ha gyökerestől szeded ki gyengülni fog. Márpedig a gyantázástól gyökérrel együtt jön ki a szőr. De erősödni semmiképp.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jan. 14. 11:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek a túlszedett szemöldökömmel? Nem akar visszanőni.
Ha legyantázom az arcom, akkor mennyi ideig nem kezd el visszanőni a azőr? Csúnya, amikor kezd vissza nőni? Megéri egyáltalán?
Ha legyantázom a pajeszom, akkor nem fog visszanőni?
Ha legyantázom a karom és a combom akkor szúrosan fog visszanőni a szőr?
Hogyha a hasamról legyantázom a sötétebb pihéket, utána nem fog erősebben, láthatóbban visszanőni?
Ha legyantázom a lábam, rengeteg helyen nem tud visszanőni, begyullad és a bőr alatt marad, csak ha szétnyomkodom akkor jön ki, de akkora hosszúak meg egyből 2 szál is. Mit tegyek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!