Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a karomrol legyantázom a...

Ha a karomrol legyantázom a szőrt, erősebben fog visszanőni?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok? Azért érdekelne, merr szőke szőröm van, főleg nyáron, de viszonylag hosszú. :// ha erősebben nőne vissza akkor nem kísérleteznek vele, de ha nem, akkor lehet... Esetleg alternatívák, szőkítés, ilyesmi az hogy működik?

Köszi a válaszokat!:*

17L



2018. jan. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke, és kicsit hosszú. Azért szőke mert szőkítem, amúgy barna lenne. Régen gyantáztam és géppel is szedtem de szúrt amikor visszanőtt, és csúnya is volt. Így hát maradtam a szőkítésnél. 36n
2018. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyáron én is legyantáztattam viszont nekem sűrű barna szőrök voltak a karomon. Nem mondanám, hogy erősebben nőtt vissza, de most pont úgy néz ki mint azelőtt, mielőtt legyantáztattam.
2018. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ez, hogy erősebben nő vissza??? Mi ez a tévhit még ennyi idősen is?

Nekem hosszú, 2-3 centid fekete, kicsit gyengült. Sokára nő vissza.

2018. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez KAMU, hogy erősödik a szedéstől.
2018. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem erősödik, éppenhogy megkopik. Egy idő után egyre kevesebb nő ki, mert a sok kitépéstől sérül a szőrtüsző. Sajnos nem egységesen ritkul, inkább foltokban. Viszont ami kinő, vékonyabb és hosszabb lesz. Én 25 éve szőrtelenítem a lábam, abból ered a tapasztalatom.
2018. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én borotválom, de attól sem erősödik.Ha gyantázod,tuti, hogy nem.
2018. jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha gyökerestől szeded ki gyengülni fog. Márpedig a gyantázástól gyökérrel együtt jön ki a szőr. De erősödni semmiképp.
2018. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!