Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok gyors megoldást?

Tudnátok gyors megoldást?

Figyelt kérdés

Tegnap a szám felett volt egy ilyen miteszer (lehet nem így hívják ilyen mélyen ilyen barna kis pötty) és engem nagyon zavart és kinyomtam. Ma az egész egy seb lett. Holnap egy fontos eseményen kell részt vennem és nem szivesen mennék ilyen "arccal". Valaki nem tudja hogy mivel tudnám "eltüntetni" esetleg leszárítani? Azt olvastam hogy a sudocrem jó rá. De inkább tanácsot kérnék hogy esetleg kinek volt ilyen és mi a leggyorsabb megodás?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2018. jan. 10. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen,teafaolajjal kentem 3-4 napon belül elmúlt..de gyorsabban,sajnos nem.
2018. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teafaolajat mondom én is, de nem lesz egy nap alatt csoda, sajna...
2018. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni 1 nap alatt, szerintem minimum 3 kéne hozzá, de az is nagyon minimum...
2018. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!