Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 vagyok, borotváljam le a...

17 vagyok, borotváljam le a fejem? (Fiú)

Figyelt kérdés
Elkezdtem sajnos kopaszodni genetikai adottságok miatt és lehet jobb lenne ha egyszerűen csak levágnám az összesen hajam. Nem tudom jó ötlet e.

2018. jan. 14. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fejedet lehetőleg sehogy, maximum a hajadat :D Genetikai okkal (vagy okokkal) szerintem sok mindent nem lehet kezdeni, bár itt is sokszor lehet olvasni ilyen-olyan hatásos, vagy kevésbé hatásos szerekről, módszerekről, bár én ilyesmikben ne nagyon bízom.


Gondolom most még azért viszonylag sok hajad van, és ezért bizonytalan vagy, hogy hogy néznél ki rövid hajjal, vagy esetleg teljesen kopaszon. A válasz egyszerű. Vágd le (vagy vágasd le) előbb olyan fél centisre, és nézd meg úgy magad. Ha nem olyan rossz, de még mindig zavar a kopaszodás, akkor mehet kisebbre (például a nullásgép kb. 1 mm-ére). Innen meg már csak egy lépés a borotva. Pepecselős eleinte (később gyorsabban megy), de ekkor nem látszik, hogy kopaszodsz. Az okát sem kell mindenkinek tudnia, hogy miért ilyen "frizurát" hordasz.

2018. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az utolsoval ertek egyet;)
2018. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira problémás a helyzet akkor valóban jó ötlet a hajadat leborotválni, de én simán nullás géppel mennék át rajta 2 hetente és ennyi. Nekem van egy ismerősöm aki már 15-16 évesen elkezdett kopaszodni és azóta 2 hetente nullás géppel lenyírja az egészet.
2018. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, először igen, én is csak a pár mm-es hajat gondoltam.
2018. jan. 14. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég a nullás gép is, vagy a néhány milis is. Borotválás macerás lenne és a fejbőrödnek se használna. Géppel 5 perc alatt letolod és borotvahab se kell.
2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült dönteni azóta?
2018. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen sikerült, valószínűleg amíg még van viszonylag több addig kiélvezem, majd ha már tényleg alig alig lesz akkor vágom csak el. :D köszönöm a sok segítséget!
2018. jan. 31. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben, ahogy gondolod :D Bár szerintem most is nyugodtan ki lehet próbálni, hogy hogy áll, hogy nézel ki úgy, és ha éles a kopaszodás helyzete már, csak elő kell szedni a gépet.
2018. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesszel kend be! Bár ami már kihullott az nem nő vissza, de dúsabb, egészségesebb lesz és gyorsabban is fog nőni.
2020. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!