Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás okozhat kopaszodást...

Hajvasalás okozhat kopaszodást? (21/f)

Figyelt kérdés
Minden hajmosás után kezelhetetlenül begöndörödik a hajam, ezért szoktam vasalni 3-4 naponta. Azt vettem viszont észre mintha kevesebb hajam lenne és mintha egy két ponton már nem is nőne.. kb 3 éve vasalom, korábban szinte minden nap megesett hogy vasaltam, de egy éve már csak 3-4 naponta. Középhosszú hajam van és tuti hogy nem fogom rövidre vágni mert már kipróbáltam és nem áll jól.

2018. jan. 15. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban pasi vagy, akkor egyáltalán nem ajánlom a hajvasalást, egyrészt mert kissé b*zis, másrészt igen, okoz, férfiaknál talán jobban is.
2018. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
A hajadat roncsolja de a tövénél nem fog kihullani ettől. Szerintem nem okozhat kopaszodást. Én a genetikára tippelek vagy esetleg a helytelen tápanyagbevitel lehet az oka. Próbálj meg hajvitamint szedni és változatosan egészségesen étkezni.
2018. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes lenne hővédő sprayt használnod, ha nem akarod, hogy teljesen tönkremenjen a hajad. Arra is figyelj, hogy ne legyen túl magas a hőfok.
2018. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez genetika...

Tesóm 19 évesen fele haja ősz.

Most találkoztam egy gimis osztálytársammal, fele haja nincs meg, kopasz, és 21 évesek vagyunk.

Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni.

2018. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!