Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én arcomon minden bőrprobléma megjelenik?

Figyelt kérdés

Mindenhol szép arcokat látok a környezetemben. Az én arcom meg mitesszeres,pattanásos,zsíros,van ahol száraz. A régi pattanások hegei is látszanak még,ráadásul nem is kicsit,mert elég fehér bőröm van. Már 22 éves vagyok,és már 10 éves korom óta undorodom az arcomtól. Már annyi mindent kipróbáltam,nagyon elkeserítő komolyan mondom.


N



2018. jan. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2018. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már voltam egy ilyen kezelésen,de utána csak még rosszabb lett.
2018. jan. 15. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy próbálkozás után feladod, ne várj csodát. Menj el másikhoz, próbálj ki mást. Ha nagyon problémás a bőröd, mutasd meg bőrgyógyásznak. Nem az a megoldás, hogy otthon siránkozunk, meg mindenféle csodaszereket kipróbálunk, aminek a fele placebo, hanem szakemberhez fordulunk. Ha kell, többhöz, mert nem mindenki egyformán jó a szakmájában.
2018. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek kozmetikushoz járni,azért mégsem olyan kellemes mint beüli egy fodrásszékbe,ráadásul utána piros az ember egész feje,de gondolom,hogy neked is feltűnt hogy utàna tisztább a bőröd,puhább,ha rendszeresen jársz akkor megfogja érni,ha nincs pénzed havonta legyen 2, de javulni fog ez biztos.Sznob dolognak hangzik, de gondolom làttàl már suttyó vidéki fodrászatot ahol sárga ombre a “menő” stb.ugyan ez van a kozmetikusokkal,igénytel kozmetikus is létezik,6 ezer forint alatt nem biztos hogy azt kapok amit elvársz.Ami nekem még bevàlt az a duac gél,de fontos hogy éjszaka hasznàl a legjobban ,mert nappal fényérzékenységet okoz a bőrön és hűtőben kell tárolni.Nekem háziorvosom felírta kérésre mert egy ismerősöm csodaszerként jellemezte,és tényleg az.
2018. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!