Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bepanthen Krémet lehet pattaná...

Bepanthen Krémet lehet pattanása használni?

Figyelt kérdés
Sok be van gyulladva és arra használnám.. Vagy esetleg Kamillát gőzöltetni? Az hatásos lenne pattanásos arcra?
2018. jan. 17. 15:35
 1/4 laura20010914 válasza:
Hogy a bepanten krém hatásos-e,azt sajnos nem tudom...A gőzölés megnyugtatjava bőrt de kitágítja a pórusokat,szóval utána vagy arclemosó tonikot használj vagy nagyon hideg vízzel mesogasd kb fél percig,az jól összehúzza. Nekem is elég problémás a bőröm és fekete szappant vagy más néven kátrányos szappant használok a gőzölés után,bőrradír,hetente egyszer szárító arcpakolás,és utána jeges vízzel mosok arcot
2018. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj én már annyi mindent ki próbáltam, de semmi sem volt annyira hatásos h elmúlt volna. Mindenféle miteszer eltávolítót, radírt, fekete szappan, agyagos zöld szapppan, teafaolajtól kezdve minden félét ki próbáltam már...


Volt egy idő h szolizni jártam csak az arcom végett.. Most gondolkozom egy Kozmetikuson egy nagy kezelésen csináljon meg mindent amit csak tud egy kozmetikus az arcomon..

2018. jan. 18. 04:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok elcsépelt dolgokat írni, de ha ennyire problémás a bőröd, akkor ne kívül kezd a kezelését.

Hagyd el a cukrot, fehérlisztet, amenyire tudod az adalékokat. Nem azt javaslom, hogy mától csak jégkockát egyél, de csökkentsd a "mérgeket"

Tényleg igyál rengeteg sima vizet, vagy fehérteát.

Az arcom felemás, az egyik oldalon gennyes rengeteg kicsi nagy ilyen olyan vacak volt, a másik sima bár pattanásos(alig pár darab)

Amióta diétázok, egészségesebben eszek magától javult.

Külső kezelésre pedig kubeba szappant, Aqua Zsurló krém, és Eveline és Vollaré termékeket használok. Tényleg beváltak nekem. Ahol én szerzem be, ott egy hónapra elegendő szappan 600ft(hamar olvad ezért fogy gyorsan, vigyázni kell rá, de teljes test fürdésre is fantasztikus), a krém 300ft, és nagyon sokáig elég4-5hónap, tényleg elég egy kevés az arcra és reggel este használom, a maszkok amiket még használok(30+ a bőröm), pedig 200/300ft egy kezelésre.

A felkapott termékek kikészítik a bőröm .

2018. jan. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam edzeni es szedek feherjet creatint bcaat lehet attol csattogok ki?
2018. jan. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!