Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BBkrém szemkörnyékre?

BBkrém szemkörnyékre?

Figyelt kérdés
Gyakran karikás a szemem, amit korrektorral próbálok eltüntetni, viszont úgy gondolom ez eléggé megterheli a szemkörnyéket. Azt tudom,hogy arckrémet alapvetően nem ajánlott szemkörnyékre kenni. Igaz ez a BB krémre is? Mert arra gondoltam, egy színezett bb krémmel talán kevésbé ártok a bőrömnek. A Bioderma Sensibio BB krémen gondolkodok, mivel elég jókat olvastam róla és bőrkímélő is, viszont csak akkor venném meg ha jó szemkörnyékre, mivel arcra egyébként semmit nem használok(se alapozó, se BBkrém). Valaki próbálkozott már ilyesmivel? Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!:) (19/L)
2018. jan. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem a bb krém nem fed olyan jól, ezért is szokták sok helyen csak színezett hidratálónak hívni.

Másrészt a szemkornyeket általában világosabbra szoktuk sminkelni, pont azért mert az felfrissíti a tekintetet.


(Én a helyedben inkább szemkornyekapolot próbálnék ki, én egy darabig használtam, és bevált. Aztán áttértem arra, hogy iszom napi minimim 2 l vizet, alszom minimum 8 órát, sportolok (mikor mennyi időm van, annyit), sok zöldséget es gyümölcsöt eszem és nyoma sincs a karikáknak. De ez már csak egy kis tipp)

2018. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából nem az a fontos hogy tökéletesen eltüntesse a karikákat, csak kicsit halványítson legalább..Sajnos nálam ez inkább öröklött probléma, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, évek óta tudatosan figyelek a megfelelő mennyiségű folyadékbevitelre is. Az alvás pedig nálam nehezebb kérdés az utóbbi időben, és nem éjjeli filmezés/bulizás miatt. Ha megkérdezhetem te milyen szemkörnyékápolót használsz ami bevált? Mert próbálkoztam én már többfélével, de egyenlőre nem találtam igazán hatásosat.
2018. jan. 22. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használtam, erről is eléggé megoszlanak a vélemények, én szerettem.

2018. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!