Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mi a legjobb...

Hajhullás ellen mi a legjobb sampon? Van esetleg valaki, akinek vannak bevált tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Esetleg az sem lenne hátrány,ha a hajnövesztést is serkentené. Vissza szeretném nyerni a dús hajkoronám. :)))))

#egészség #hajhullás #hajnövesztés #kincs #dús hajkorona #fejbúb ékje
2018. jan. 19. 23:56
 1/4 Metionin ***** válasza:

Green pharmacy, bojtorjános sampon és van ilyen fújkálós elixír. Nekem ez nagyon bejött és az ára sem csillagászati.

Aztán egy ideig használtam Varga sampont, ez drágább de szerettem.

Most Helia-D koffeines van, ez is nagyon jó csak drága, akciósan vettem de teljes árat sajnálok érte. Van az a fújós elixír-izéje, na az viszont megérte pedig kvadrága, egy hónap alatt megállította az őszi hajhullásomat ami elég meredek mert átlag októbertől januárig vedlek.

2018. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helia d hajregeneralo spraye. Igaz, nem sampon, de nekem leallitotta a hajhullast es baratnom azt mondta, hogy surubb lett. Ricinusolaj is allitolag suriti a hajat meg noveszti, bar nalam nem hatott sokat.:/
2018. jan. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Koffeines sampon.

Tesómnak új haja is nőtt az alpecintol 3 hónap használat után.

2018. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Örülök,hogy valakinek bevált a Helia-D spray, nekem egyáltalán nem sajnos,pedig nem egy kétforintos mulatság. :/ De az alpecines sampon jó ötlet lehet,meg még az első válaszban felsoroltak is!

Mindenkinek nagyon köszönöm! :)

2018. jan. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!