Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna festett hajból,...

Sötétbarna festett hajból, hogyan kapom vissza az eredeti vilagosbarna hajszínem?!

Figyelt kérdés

Igazából meguntam a sötét hajam, és az eredetit szeretném újra, ami v.barna! A lenövésnél látszódik nyilván,de nem jön ki a festék a hajamból.

Ha veszek egy szőke hajfestéket es vilagosbarna hajfestéket es osszekeverem es azzal festem be, ugy szerintetek vilagosbarna lenne a hajam vagy hasonlo arnyalatot kapnek? Segitsetek kerlek. Vagy mi mast tanacsoltok hogy legyek ujra v.barna?


2018. jan. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj fodrászhoz.

Az otthoni világosítások 90%-a borzalmas lesz :(

2018. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy szőke hajfestékkel festettem be, de fontos, hogy szőkítőpor legyen hozzá!!! Akkor jobban le fogja szívni... Nekem szép világosbarna lett, de egy idő után ahogy kopott, kicsit kezdett sárgulni, ezért festettem rá syoss sötétszőkét, és utána lett tökéletes :) Viszont utána szükséges volt egy hajvágás, mert a vége seprű lett.
2018. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!