Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi pórusösszehúzó? Teafaolaj?

Házi pórusösszehúzó? Teafaolaj?

Figyelt kérdés
Ha teafaolajat vízzel felhigítok, akkor annak pórusösszehúzó hatása lesz? Mennyivel higítsam?
2018. jan. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy bevizezett vattapamacsra szoktam 1-2 cseppet tenni és úgy áttörölni az arcom. De csak alkalmanként használom, ha problémásabb, pattanásos az arcom, akkor egész jól tisztítja, fertőtleníti a bőrt, egyébként nekem eléggé szárítja a bőröm. Pórusösszehúzó hatásáról nem tudok, legalábbis nem tapasztaltam még.
2018. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz vele, mert iszonyatosan szárít. Szóval inkább gyulladt pattanásokra jó, nem pórusösszehúzásra.

És a szád, szemed közelében semmiképpen se használd, mert a kipárolgása is nagyon irritáló.

2018. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) és esetleg almaecet?
2018. jan. 22. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Én egy kiürült 2dl-es flakonba öntök fél dl almaecetet és felöntöm vízzel. tökéletes! Szaga csak akkor van, amikor kiöntöd a vattapamacsra, utána már nem lehet érezni, mondjuk nekem nincs is bajom vele, nem olyan erős, mitn a sima ecet. Amúgy az sem rossz, csak abból kevesebb menjen ugyan annyi vízbe, illetve ha jól tudom, az almaecetnek erősebb antibakteriális hatása van, ha ez is szempont.

Sokkal szebb az arcom tőle, mint régen a pórusösszehúzó toniktól.

2018. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!