Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van külön női és férfi...

Miért van külön női és férfi borotvák? Miben különböznek? Melyik borotvát érdemes használni mind női és férfi borotválkozáskor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 22:38
 1/8 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Talán ha nő vagy akkor női borotvát, ha férfi akkor meg férfit esetleg.... Amúgy férfi borotva az arca van optimalizálva. Ezért sokkal finomabb és pontosabb mint egy női borotva. Nem vágja szét az arcodat, jobban követi az arcod vonalát. A női borotva ezzel ellentétben arra jó, hogy minél gyorsabban és hatásosan borotválja le a lábadról a szőrt ezért az sokkal durvább. Én borotválkoztam női borotvával és szétvágtam vele az arcomat, mert a pengék más szögben vannak belerakva. :D Nagyjából ennyit érdemes tudni a borotvákról
2010. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és férfiborotvát használok. Mert ez vált be (wilkinson). A női szerintem nem vág olyan jól, az meg kit érdekel milyen színű.
2010. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vok és nekem a női borotva jobban bevált mint a férfi:D A férfi borotvával egyszerűen lehetetlen volt tökéletesen leborotválni a hónaljam. Míg a nőivel 2x áthúztam és megvan.
2010. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindenfajtát szoktam használni, de szerintem semmi különbség nincs azon kívül hogy az egyik általában szép színes (a női), a férfiaké meg valami komolyabb színű.
2010. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hány pengéjű és milyen típusú borotvát használsz?(willkinson, gilette ... stb)
2010. jún. 13. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
én Venus embracet használok..nem mondom hogy rossz, de én többet vártam tőle, mivel úgy beharangizták
2010. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én lány vagyok de férfi borotvát használok. Azon belül a Gillette Fusion-t ami így rezeg vagy nem is tudom pontosan mit csinál, 5 pengés és valami eszméletlen könnyű leszedni vele a szőrt bárhonnan.
2010. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jah és én a színét se tartom túl férfiasnak, mert fém szürke gumírozással és bizonyos élek vagy részek élénk narancssárgák. Szerintem ez a szín összeállítás egy nőnél is elmegy... inkább mint a babarózsaszín cukiságok.
2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!