Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van, aki boldog a...

Lányok, van, aki boldog a vékony szálú hajával?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis eljutott arra a pontra, hogy már nem érdekli.

Sajnos az enyém is vékonyszàlú, nem túl dús. Egy szerencsém, hogy nagyhullàmos, így nem lapul a fejemre.

Sokáig próbálkoztam mindenfélével, hátha erősebb lesz, de semmi, úgyhogy feladtam. Legyen tiszta, puha, ès nem töredező, ez megvan.

Viszont ha làtok az utcàn egy lànyt extrém dús, erős, egészséges hajjal, nem tudom nem irigyelni.

Az egyik ismerősömnek fenékig ér a haja, befonva pedig vastagabb, mint a karom. Ès nem csinál vele semmit, pontosabban nem kímèli. Barnàról szőkère, aztàn valami extrém színre, majd vörösre, majd feketére, majd megint szőkère leszív, ès vilàgos vörösre. Mindezt otthon egyedül. Az eredeti hajszíne sötétbarna.

Na, ilyenkor irigy tudok lenni.


Nem szeretnék póthajat.


2018. jan. 29. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én meg azt irigyelem, akinek vékony szálú, kevesebb haja van. :D Nekem nagyon sok és erős. Nehezebb formázni. Nyáron 40 fokban sem szárad meg magától. Sok frizurát azért nem tudok magamnak vágatni, mert az én hajam nem állna úgy meg, csak ha naponta beállítanám. Feltűzött hajak is sokkal nehezebben állnak meg.

Szerintem ha neked nem lapul a fejedre, akkor nincs miért bánkódnod.

2018. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem is az van, és elvagyok vele eléggé!
2018. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én valamikor boldog vagyok vele, valamikor nem. ^^

Leginkább az zavar jelenleg, hogy most megszeretném növeszteni a hajam, és hiába lesz majd hosszú, sosem lesz olyan szép, mint a hosszú hajú, dús lányoké.

Meg én is valamikor irigy vagyok, elég ha meglátok egy dús hajú lányt youtubeon vagy egy sorozatban. :D


De hát ez van, most jobb ha az ember elfogadja és nem mindig azon van, hogy mennyivel szebb más haja. Én is próbálom teljességgel elfogadni a hajamat úgy ahogy van. :)


Nekem veled ellentétben általában lelapul a hajam, szóval te még a jobbik eset vagy. :)

2018. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A barátaim mindig azt mondják hogy irigyelik a vékony szálú hajamat. Én ennek ellenére utálom
2018. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!