Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha őszülök, milyen hajszínt...

Ha őszülök, milyen hajszínt érdemes festetnem?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 15-20 centis lenövésem, már egy éve nem festettem a hajam. 7-es színmélységű a talán az eredeti, a lenövés az pedig fakó rezesbarnás. Tehát nem szép.

Viszont tele van a hajam őszhajszállal. Egyre több van, szinte csíkos már a fejem. 23 éves vagyok.

Szeretnék egy jó hajszínt, de nem akarom túl sűrűn sem festeni a hajam. Olyan hajszínt szeretnék, amivel kevésbé tűnne fel a dolog. Ezek a balayage festések ilyen esetben felejtősek? Kék szemem van, világos bőrű vagyok. Mutatnátok pár képet, ami szerintetek jó megoldás lehet?


2018. jan. 31. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elso korben ne kiserletezz otthon. Nezd ki mit szeretnel, menj el forsászhoz. Utana mar tudod magadnak festeni és nem lesz össze-vissza színs..
2018. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szőke hajszín jól eltakarja az ősz hajszállakat
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok és én is nagyon őszülök.

Nekem legjobban a szőke melír jött be. Azt nem is kell olyan sűrűn megcsináltatni és jól elvegyülnek benne az ősz hajszálak.

De azt ajánlom, hogy fodrászhoz menj, ne magadnak csináld.

2018. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamnak akartam csinálni. Csak kiváncsi voltam, hogy esetleg nektek milyen a hajatok, vagy mit tanácsoltok. :)
2018. jan. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!