Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gilette vagy a Wilkinson a...

Gilette vagy a Wilkinson a jobb borotvamárka?

Figyelt kérdés
A márkákon belüli legjobb borotvákra is kíváncsi lennék.

2010. jún. 6. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Gillette Fusion Power a legjobb hagyományos borotva most a piacon. Én is ezt használom, tényleg nem érezhető, ahogy siklik.
2010. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Gilette Venus
2010. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a wilkinson nagyon béna. :S
2010. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik a wilkinson:)
2010. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a Wilkinson nagyon hamar "kicsorbult" (egy idő után nem vágott, hanem tépett), azóta Gilette-et használok, ez szerintem sokkal jobb.
2010. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Wilkinsont ne! Mikor külföldre mentem dolgozni, akkor még itthon vettem egy 5+5 darabos rózsaszin csomagolású Wilkinson eldobható borotvát. Azt hittem, hogy jó lesz, de nem! Éppen szaunázni készültünk, mikor úgy döntöttem, hogy gyorsan lekapom a kétnapos borostát a lábamról...

Csúnya vége lett! Teljesen összekaristolt! Mindenhol összevágott, ahol hozzámért. Hááát nem mentem szaunázni...

Vehettem Gilette-et majdnem 8 euróért! :@ De az legalább megérte!

2010. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én rózsaszín csomagolású eldobható wilkinsont használok, és semmi problémám nem volt még eddig vele. jól bírja a penge is benne. nekem meg bevált. nem vágtam még meg vele soha magam!

*

2010. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
KÉrdező: Első hozzászóló vagyok. Te amúgy lány, vagy fiú vagy? Mert akkor nem mindegy, milyen borotvatípust ajánlok...
2010. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fiú vok és én egy Wilkinson Quattro Titanium Precision Freestyl borotvát használok ami tökéletesen működik nálam.
2010. jún. 19. 16:17
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Köszi, akkor marad javaslatként a Gillette Fusion Power.
2010. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!