Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik braun epilatort vegyem?...

Melyik braun epilatort vegyem? Arcon, labon, karon es honaljon szeretnem hasznalni.

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van a gyantazasbol, hosszu ido es nem is szedi le mindenhonnan a szort, borotvalni nem akarom, mert akkor minden masnap csinalhatnam. Ezert szeretnek epilatort venni, de nem tudom melyiket. Nem akarom vizben hasznalni es nem szeretnem, ha lenne hozza borotva, mert akkor minek az epilalas?! Szeretnek egy jot venni, ami tenyleg teszi a dolgat. Legyszi segitsetek!

2018. febr. 6. 16:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Elegem van, hogy legyantazom a labam, de utana at is kell menni borotvaval rajta, mert nem szedte le mindenhonnan. Ez a szortelenites kikeszit. Volt ido, mikor borotvaltam, de rengeteg idot elvett tolem, foleg nyaron. Ezert gondoltam epilatorra, de annyira megoszlanak a velemenyek nem tudom melyik lenne jobb... koszonom elore is a segitseget.
2018. febr. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!