Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció ideje alatt nem...

Menstruáció ideje alatt nem ajánlatos a haj festése?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a napokban azt mondta nekem, hogy megvárja míg elmúlik a menstruációja, mert így nem szabad hajat festeni. Ez igaz lenne? Vonatkozik a szőkítésre is?
2007. nov. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!ezt mar en is hallottam,de nem azert mert karos!hanem mert nem fogja be a festek a hajat!allitolag !

Hogy mi az igazsag azt nem tudom ,de en se festettem mikor ,menzeszem volt,azert mert "azt mondtak":)en igy voltam mind te ,vartam par napot!

sok sikert!

2007. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

Szia ! Ha szőkítenél a menzid ne tedd, csibe sárga leszel. Se hajat ne fesstess, se ne daueroltass menzi alatt mert nem azt az eredményt kapod amit vártál. Fakóbb lesz a szín, hamarabb lekopik, egyenes marad a hajad.

Szóval, várj pár napot !!!

2007. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Hajat nyugodtan festhetsz,de a dauer nem marad a hajba ha menstruálsz.
2007. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Varj meg a hajfestessel amig elmulik!En mar szokitettem a hajam menstrualas alatt es nagyon nem orultem a vegen,mert nem sok eredmenye volt.Sajnos nem azt a szint kaptam!Erdemes varni.
2007. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Fodrász vagyok és szoktunk hajat festeni mensi alatt is (a dauer az tényleg nem jó).De igazából ezek a mai hajfestékek olyan hatékonyak hogy nem zavarja be csak ilyenkor nagyon tartás nélküli a haj de igazából ennyi!
2007. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
29%
itt ki milyen fajta mert az egyik baratnom tesoja akkor festette a hajat es teljesen mas szinure jott ki peldaul az en sogornom fodrasz es amikor ott voltam nala egy no kerdezte hogy mens alatt lkehet hajatfesteni de mar a festek fol voltknve a hajara es semmi baj nem lett ugyanaza szin jott ki ugyhogy ne zgulj de nem tudjuk mien fajta vagy ugyhogy inkabb varj
2007. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit teszek hozzá hogy mindig ugyan azt a festéket használtam...Mindig sikerült kiszőkíteni azokat a tincseket amiket akartam...egyszer ugy jött ki hogy akkorfestettem mikor megjött... Szép narancssárgás-rózsaszínes-barnás árnyalatot kaptam:P
2008. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én akartam menni arc tisztításra, de ezzel is mondták, hogy várjak. Kérdem én nem lenne egyszerübb leírni azokat a dolgokat amiket csinálni lehet ilyenkor? Persze a tanulás, munka. Ezeken a napokon igazán adhatnának szabadságot nem?:)
2008. ápr. 14. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kerdezo.Nagyon bolcs nagyikam mindig azt mondta, hogy bizonyos tevekenysegeket nem ajanlatos a haviverzes alatt elvegezni, mert az asszony tisztatalan. Ilyenkor nem sutott kenyret,de nagymosast csinalt es nagytakaritast. Fiatal asszony koromban azzal haritottam el,hogy ez csak babona.Ma mar en is az ô eletkoraban vagyok es sok intelme bizony beigazolodott.Tobbek kozott a hajfestessel kapcsolatos is.

Majd kb 20 eve elkezdtem ezoterikaval foglalkozni, es sok intelmere valaszt talaltam. Pl. hajat vagatni legalkalmasabb akkor amikor a Hold az Oroszlan jegyeben van,- a hajszalak megerosodnek es eroteljesebben novekednek, vagy fodraszhoz es manikuroshoz a Szuz jegyeben erdemes menni,mert akkor szep es sokaig tart a frizura.

Azt javaslom, szerezz be egy Holdnaptart (a netten is megtalalod) es probalj szerinte cselekedni,az erdmény meglepo lesz.

2008. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!