Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány hajfestés szükséges hogy...

Hány hajfestés szükséges hogy egy ilyen árnyalatot kapjak?

Figyelt kérdés

Szőke hajat szeretnék de nem akarom leszivatni semmiképp inkább szép lassan festegetem és késöbb legyen olyan a hajam de minimálisan akarom csak roncsolni.

De érdekelne hogy mennyi ideig fog kb tartani hogy szőke legyen.

Edig egyszer festetem a hajam a schwarzkopf color expert 10.21 es árnyalatával.

És jelenleg ehez nagyon hasonló a hajszinem:

[link]


És egy ilyesmi árnyalatot szeretnék elérni:

[link]



2018. febr. 9. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szőke festék ugyanúgy szőkítő, és még jobban is roncsol mivel 12%-os oxit pakolnak bele ami nagyon durván erős. Szerintem inkább menj fodrászhoz, világosbarnából már elég lesz 1 szőkítés + festés és a hajad se megy tönkre.
2018. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani hajad festett, akkor a szőke festék nem fog rá hatni (max roncsolni), szimpla kémia: festék festékre nem hat.

Ha meg a mostani hajad nem festett, akkor se sok mindent fogsz elérni vele. Nagyon drágán fogsz kijönni (nem lesz elég 1-2 alkalom ehhez), illetve ugyanúgy elroncsolódik a hajad. Ja, és nagyon szőke hajat tuti nem fogsz kapni.

Szóval szépen csak szívasd le, és utána fesd be a kívánt árnyalatra.

2018. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!