Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha festett sötétbarna hajam...

Ha festett sötétbarna hajam szőke festékkel befestem akkor milyen színt kapok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*platinaszőke festékkel
2018. febr. 13. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Foltos vöröses sz.rt. Festék festéket nem világosít, szőkíteni kell előtte
2018. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Festett sötétbarnát.

Nem fog a vilagos festék a sötét festett hajon semmit. A töve szőke lesz ha le van nőve, a többi marad ugyanolyan.

20 évesen kis butaként így próbáltam szőkülni, hónapokig festettem a festett sötétbarna hajamat szőke festékkel hátha vilagosodni kezd.....na a lenövéseim szőkék lettek minden hónapban, a festett rész meg se moccant :) Úgy néztem ki a képeken mint egy idióta, bárcsak valaki akkor batran megmondta volna nekem hogy hagyjam abba!

Vegül fodraszhoz mentem és ő leszivta a barnát, elkezdte a szőkítést. 3 alkalom kellett és kb. 40 ezer forint mire szőke lettem.



Otthon nem tudod megoldani hacsak nem vagy fodrász.

2018. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!