Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az újonnan...

Mi a véleményetek az újonnan kialakított arcápolási rutinomról? Mit kellene esetleg megváltoztatnom?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt arcapolasi rutinom, egyedul micellas vizet es nemi hidratalokremet hasznaltam az arcomra de most ugy dontottem hogy kialakitok egy komoly rutint hogy kitisztitsam az arcom.

Normal borom van, gyakoriak a pattanasok, meg inkabb a mitesszerek.Nem veszes de sosincs olyan hogy teljesen tiszta az arcom.

Ime a rutin (este van a nagy resze, reggel csak lefujom rozsavizzel):

Arcmosas-Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Maradek smink leszedese /szempillaspiral/-Garnier Micellas viz

Akneroxid 5

20 perc utan hidratalas jojoba olajjal


Akneroxid elott minden masnap bha hamlaszto.


Hetente maszk-Lush Mask of magnaminty


Naponta tobbszor random sima rozsaviz


Mindezt egy hete kezdtem el es a megfelelo hidrataltsagon kivul nem vettem meg eszre semmi pozitivat

.(pattanasok, mitesszerek teren).Sot.Mintha jobban latszananak a borhibaim.

Minden egyes termeket nagyon tudatosan valasztottam es rengeteget bongesztem utanuk, ezert vagyok egy picit csalodott hogy nem ugy alakulnak a dolgok ahogyan elkepzeltem.

Koszonom szepen ha egyaltalan elolvastad, plane ha van valami otleted!:)

18/L



2018. febr. 17. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Írtad, hogy normál bőröd van, tehát nem száraz így reggel is rendesen meg lehetne mosni, mert éjszaka eléggé zsírosodik az arc és ha nem tisztítod alaposabban reggelente, ez is okozhat pattanásokat.

Hidratálás előtt valamilyen C-vitaminos szérum is jól jöhet.

Nálam a pattanások ellen sokat segített még, hogy szinte alig eszem már tejes dolgokat.

Remélem tudtam valamivel segíteni :)

2018. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ezt az Akneroxidot egész arcra lehet, vagy csak pattanásra?


Rutinokban mindig a leghígabb krémtől haladsz a legsűrűbb felé. Nálam sminklemosás, arctisztítás, BHA/AHA, tonik, booster, esszencia, szérum, krém.


Reggel is kéne valami, az arcod egész nap ki van téve a napnak, koszos/száraz levegőnek, rózsavíz nem ér sokat.

2018. febr. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem micellás vízzel kezd és utána jöjjön az arctisztitó. A micellás víz általában leszedi nekem a smink nagyját pedig sokat használok és akkor az arctisztitó meg a többit. Arctisztitóval csak mozgatod a sminket a fejeden szinte. Az akneroxidot nem ismerem,de gondolom valami pattanásokra való dologról van szó. Én lehet hogy a hidratálót így reggelre vagy későbbre hagynám hisz így nem biztos hogy hat. Reggelre meg mindenféleképpen mosd meg az arcod és hidratálj (smink is jobban fog kinezni). 1 hét alatt nem lehet várni hatalmas változást meg még több tényező is bejátszik pl nekem a zsíros kaják rosszabítják. Mi az amitől tudod hogy ha megeszed csúnya lesz, mitől lesz csúnya hogy ha használod stb. Az ilyenek ki kell iktatni teljesen.
2018. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kajaban igazatok van, nekem is ki kene iktatnom a tejtermekeket de 100%osan meg nem sikerult.:(

Az akneroxid lenyege a benzol-peroxid, ami kivegzi a pattanasokat okozo bakteriumokat.Elvileg elegge szarit, igy nem merek 20 percnel tobbet varni a hidratalassal.(eddig egyaltalan nem szaritotta ki a borom szerencsere)

2018. febr. 18. 09:03
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én akneroxid alá nem hámlasztanék, ha hámlasztót használsz, akkor hanyagold az akneroxidot.

Reggel is megmoshatnád az arcod valami gyengéd lemosóval. Én inkább kezdenék micellás vízzel és utána rendes arclemosóval, de a micellás vizet mindenképp leöblíteném.


Nappalra meg kéne egy jó fényvédő meg egy hidratáló, de a rózsavíz önmagában semmi.

2018. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanacsokat!:)
2018. febr. 18. 14:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Updatelek ha esetleg valakit erdekel.

Vegre eszre lehet venni valtozasokat, ami annyira izgalmas szerintem!

Nincsenek uj pattanasaim, es a mitesszereim is fogynak, ami tenyleg wow!!

Viszont valamitol elkezdett kipattogzani a borom.Nem latszodik szerencsere, csak egyes fenyviszonyoknal, sok aprocska dudor jott ki egyes teruleteken, tapintasra eszlelheto.Ugyhogy most ezt meg ki kell deritenem hogy mi okozza.

Remelem, hogy marad ez az allapot es elmondhatom hogy sikeres a rutinom:)

2018. febr. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!