Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágnám a hajamat sűrűbb...

Ha levágnám a hajamat sűrűbb lenne?

Figyelt kérdés
A hajam a térdemig ér és nem valami sűrű. Néhányan azt mondták, hogyha levágnám sűrűbb lenne, de én félek, mert ha nem, nem lehet csakúgy öt perc alatt vissza növeszteni.

2018. febr. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a végére gondolsz, akkor visszavágással sűrűbbnek fog hatni (feltéve ha nem ritkitják ki).
2018. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a vége ritka.
2018. febr. 18. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a térdedig ér akkor a súlya is nyomja le, ilyet nem láttam még. Egy jobb vágással biztosan szebben nézne ki és sűrűbbnek is hatna optikailag.
2018. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Wow, menő lehet a térdig érő haj, olyat még én sem láttam. :D Képet lehet kérni? :X
2018. febr. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy levágod nem lesz több hajad. Csak optikailag fog többnek látszani mivel az elvékonyodott alját levágod és nem lesz a copfod annyira elvékonyodó így sűrűbbnek fog látszani.

Térdig érőt még én sem láttam az utcán, biztos jó lehet. Esetleg képet tudnál küldeni.

Az én személyes véleményem, hogy ne nagyon vágd le.

2018. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több hajszálad nem lesza vágástól, viszont nem fog úgy lelapulni és többnek fog tűnni, ha az elkopott végektől megszabadulsz.

Láttam már térdig érő hajat. Nem volt szép. A fele csak lógott kopottan, törötten, erőtlenül

2018. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!