Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha ronda vagyok...

Mit csináljak ha ronda vagyok es szinte nincs se szemoldokom se szempillám?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj/ smink
2018. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus :) ő majd szépen megcsinálja neked.
2018. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj! :)
2018. febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha festéssel sem javítható a szemöldököd, akkor neked a szemöldök tetoválás lenne a legjobb megoldás. Húzós az ára, de ha profival csináltatod akkor nagyon szép és tartós az eredmény. Szempillánál pedig a 3D tartós szempilla jelenthet megoldást, vagy vannak elég jó szempillanövesztő szérumok a piacon, én szemöldökömre is használom és bevált!
2018. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb semmi szemöldököm nincs és tartós megoldást csak a tetoválás jelentett. Ha ügyes szakemberhez mész, nagyon szép, természetes hatásút tud neked készíteni, ami illik az arcformádhoz, haj- és bőrszínedhez.
2018. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!