Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egyszerre többet vágatok a...

Ha egyszerre többet vágatok a hajamból (kb 15 centit) sokkal később törik majd mintha csak pár centit vágatnák?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kell vágatni amennyire le van törve. Ha csak 5 centit van letörve hiába vágatsz 15öt. Törésre hajlamos haj mindig törni fog.
2018. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy levágatod a hajad, nem fog gyorsabban nőni, csak megelőzöd, hogy tovább törjön, így nem 15 csak 5 centit kell levágatnod.
2018. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. A vége mindig törik, akármennyit is vágatsz belőle.

Ha csak pár centi roncsolódott a végén, akkor felesleges 15 centit levágatni.

2018. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezzel én is gondban voltam. Mindig is hosszú hajat szerettem volna, de a mellemnél tovább nem nőtt. Töredezett volt a vége, amiből évente 2-3x vágattam egy kicsit (2cm), de nem akart tovább nőni. Az is volt a gond, hogy V alakú volt és egybe akartma nőveszteni, de a rövidebb tincsekből nem vágattam le így azok még jobban töredeztek. Most erőt vettem magamon és tegnap levágattam a hajamból kb 7-10cm és így már egyenes a vége. Törött szál már csak a széleken van, ami elve rövidebb volt és abból nem lett sok levágva.

Nekem az a technika, hogy csak 1-2 cm vágatok le belőle nem jött be. Levágattam most az összes törött részt és minél jobban védeni próbálom, hogy így is maradjon.

Ha neked nincs 15 cm-ig feltörve a hajad, akkor butaság lenne annyit levágnod. :)

2018. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!