Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem tartós, extrém...

Tudnátok nekem tartós, extrém színű, és jo árban kapható hajfestéket mondani?

Figyelt kérdés
Szőkítve van a hajam, de az alap hajszínem is elég világos, szóval azt is befogják a festékek. Olyan hajfestéket keresek, ami tartós, nem csak egy egyszerű színező, jó áron van, nem horribilisen drága, es viszonylag nagy a színválasztéka (pl.: piros, kék, rózsaszín, több különböző árnyalat, stb).

2018. febr. 19. 20:27
 1/1 Metionin ***** válasza:

Extrémből csak színező van. Tartós nincs. Ami tartósabb színező, az drágább de sok esetben jobban megéri mert nem kell hetente újrafesteni mint az olcsóbbakkal amikből így értelemszerűen többet használsz el.

Ami nekem bevált az az Igora (2790 ft), Alfaparf (1550 ft) és a Schwarzkopf colour xxl (1500 ft) bár én nem használom sűrűn mert a szőke lenövésemet nem fogja be csak a szőkítettet. Kéket használok/tam belőlük.

2018. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!