Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik izzadásgátlás? Már...

Létezik izzadásgátlás? Már mindent próbáltam, de megőrülök, több lent.

Figyelt kérdés

Már mindig félek, hogy büdös vagyok, más is érzi és meg akarom oldani ezt a problémát.

Egy ideig Dove Original spray tökéletesen bevált, majd elkezdett nem használni.

A Fa dezodorai mind "vizesek" azoktól azonnal büdös és izzadt leszek.

Kipróbáltam a Dove stiftjét, csak tönkretette pár pólómat, szinte azonnal izzadok tőle.

Rexona hasonló a Dove-hoz, most azt használok, de pár óra múlva már büdös a pólóm, nem használ semmi.

Golyósat nem is akarom kipróbálni, mert az is "vizes".


Nem tudom mit hagytam még ki a listáról. Kipróbálnám a szódabikarbónát is,de nem tudom, hogyan kellene használni.


Rendszeresen, alaposan tisztálkodok, borotválom a hónaljam, de ha friss akkor is izzadok, ha egy napos, akkor is.

Már nem tudok mivel próbálkozni, kérlek segítsetek, hogy mit csinálhatok rosszul, mi a gond velem, mi a megoldás...



2018. febr. 23. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy bekened magad és utána be is fújod.

Nekem azóta nincs szagom. :D Bár nekem más nem érezte, annyira nem volt durva, de volt szag. Nem tudom mitől. Szerintem a hormonok mert régen semmi bajom nem volt. Aztán pár éve megőrült teljesen.

2018. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Antisudorica vagy maximum protection. Ezek beválnak.
2018. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-es én is próbáltam úgy, de nem vált be :/

2-es ezeket a termékeket lehet kapni Rossmanban vagy Dm-ben?

2018. febr. 23. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:

Az antisudorica egy gyógyszertári készítmény. Folyadék, kb párszáz ft és nagyon picit kell vattával felkenni, ugyanis baromira szárit. Én volt, hogy tulkentem, és nagyon kiszáradt, fájt a böröm.

A rexonanak és dovenak van max.prot. stiftje, kb 1500 ft. Én már csak ezt használom. Nekem bevált, pedig izzadok, mint egy disznó.

2018. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy fiú v lány vagy e, de szívesen segítek, én általában 48 órás sprayket szoktam használni, ha nem válik be, akkor az örökletes v genetika....
2018. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm szépen!

5-ös: 16 éves lány vagyok...

2018. febr. 23. 16:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg amit az 5-válaszban írtam, az segíthet:} meg ez ugye kamaszkor, sok fiatal izzad ez is közre játszódik, de majd elmúlik, ezen át kell esni , én is kamaszkoromban sokat izzadtam voltam, ezért használom a 48,órás sprayket...
2018. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Vichy dezodorjait. Nem olcsó, viszont nagyon jó!! Én gyógyszertárban szoktam venni.
2018. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amit már írtak: Solutio Antisudorica - tényleg nagyon hatásos, illetve én Adidas Action3 sprayt használok
2018. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A solutio antisudoricat ajánlom. Mivel nagyon szárít, úgy szoktam használni, hogy kb 3-4 napig folyamatosan kenem reggel utána pár napot kihagyok.
2018. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!