Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta, vagy szőkítés?...

Bajuszgyanta, vagy szőkítés? (többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Pubertással megerősödött a bajszom is, ami akkor nem zavart, de ahogy teltek az évek elkezdett egyre jobban zavarni és azon agyalni, vajon ki mennyire veszi észre, vet meg miatta. Tulajdonképpen nagyon rossz, és nem is értem miért nem csináltam vele eddig semmit. Barátaim voltak már és most is van, és egyik se jegyezte meg, hogy úristen milyen csúnya, de még mondani se, mondták. Távolról talán nem annyira feltűnő, nyáron mikor lebarnulok és a szőröm is világosabb lesz, akkor talán közelről sem annyira szembeötlő. Ilyenkor télen, de azért úgy általában mindig lehet látni. Barátnőimmel beszéltem már erről. Véleményük szerint nem olyan feltűnő, bár lehet látni ( itt lehet csak a kedvesség szól belőlük). Tudom csak én izgulom túl, de mi a véleményetek? Belekezdjek a gyantázásba, vagy esetleg szőkítsem ki? Persze kozmetikusra bízom magam :) Nem lesz erősebb? Bőröm mennyire fogja elviselni? Nem lesz rosszabb a mostani helyzettől, azaz ha nem rohanok azonnal vissza, akkor azért nem lesz durvább mint most? Mennyi ideig bírja ki ? Köszi előre is a válaszokat! :)

2018. febr. 23. 22:19
 1/3 anonim válasza:
82%
Szerintem járj kozmetikushoz. Én is oda járok és nem erősödött meg a szőr. Lehet hogy eleinte ki fog pattogni a gyantázástól de egy idő után hozzá fog szokni a bőröd. Én kéthetente járok de három vagy négy hetet is kibírok,mert nem olyan feltűnő.
2018. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Gyanta gyengíti

Szőkítés rinda és látszani fo, ha pár hétig nem mész

Amúgy meg iol vagy lézer

2018. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is is. Mikor mit. Magamnak szökitem vagy alkalomadtán gyantázom. Semmi rosszat nem teszel vele. Nyugodtan probáld ki akármelyiket.
2018. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!