Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani 100%ban...

Tudnátok mondani 100%ban növényi összetevőjű hajvégápolót?

Figyelt kérdés
Nem szoktam samponnal mosni a hajam, csak szódabikarbónával és citrommal. Jól tisztít, viszont a hajvégeim mindig szárazak. Próbáltam már kókuszolajat, ricinusolajat rá, de sose tudtam lemosni ezzel a házi készítésű samponommal, szóval ezért keresnék valami jó kis hajvégápolót ami természetes összetevőkből áll 😊

2018. febr. 24. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen hajvég ápolót nem fogsz tudni ezzel lemosni, mivel olajos/zsíros. miért nem használsz normális sampont? mondjuk argán vagy kókusz olajosat, attól lehet rendbejönne a vége is
2018. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miert hiszed azt,hogy a kemiai reakciok jot tesznek a hajdnak.

A szodabikarbona lugos,a citrom savas,es sav bazis reakcio soran lesz kb semleges az oldat.

A citromle meg tori is a hajat meg szaritja

2018. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mert szerintem ez sokkal jobban kíméli a hajat, mint a sampon amibe minden kémiai cucc van.

Sőt, amióta így mosom a hajam, olyan gyorsan nől, h pont néztem, november közepén voltam hajat vágatni, a vállamig ért. Most meg a mellem alá ér...régen nem nőtt ilyen gyorsan,de mindegy.

Az meg vicc, h pont a szódabikarbóna+citrom cseszné szét a hajam..nézz utána mik vannak a samponokban..

2018. febr. 25. 00:56
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem neked kellene kémia órára bejàrnid, nem véletlen száraz és töredezett a hajad... gondolom, telefont, se használsz, mert a füstjelek az igazi, sőt, netet sem mert ugye a könyvtárban mindent megtalálaz
2018. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez a kombó nagyon szárítja a hajadat ezért olyan száraz. Esetleg próbálj meg olajokat használni hátha az bevállik. De ez nem jó módszer hosszú távon mert hiába természetes de minden olajat elvesz a hajadból.
2018. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

1.az nő,nem nől

2.komolyan,űlj be egy 7-es kémia

Órára,ott majd mindent elmagyaráznak neked

2018. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

6-os, nem űlj, hanem ülj (nagy öngól volt sajnos ;) )


Válassz természetes, ápoló sampont, ne konyhai dolgokkal mosd mert hosszútávon szétcseszed. Azért száraz!


Amúgy kókuszolaj jó a hajvégekre, de az argánolaj is.

2018. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Emelt szintű kémiám van..de köszi

nem hiszem h ha 1,5 hetente 1x megmosom vele, elcseszné a hajam+ki mondta h töredezett? csak azt mondtam h száraz.

De köszönöm aki kedvesen válaszolt a kérdésre.

És amúgy meg tavaly nagyon elkezdett hullani a hajam, és nem segített semmi, orvosról orvosra jártam, aztán a kémia tanárom mondta h csináljam így, mert ő is így mossa, és hopp teljesen elmúlt a hajhullásom.

2018. febr. 25. 11:59
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Istenem fere irtam.Tudom hogy az ülj.

Nem en nem tudom meg hajat mosni sem

2018. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem fére, hanem félre.

(Szerintem most már ne fokozd :) És te kezdted a helyesírás elemzését, de nem ajánlott, ha az ember maga sem ír kifogástalanul)

2018. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!