Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jobb szolariumozasnal...

Mi a jobb szolariumozasnal hosszu, illetve rovid tavon? Sokszor rovid vagy ritkan tobb ido?

Figyelt kérdés

Feher boru vagyok, de ellenorzott korulmenyek kozott (tehat szoli) nem egek, bar igaz, nehezen barnulos fajta vagyok. Azt tanacsoltak, amikor szolariumozni kezdtem, hogy elso idokbe, a kivant szin elereseig 2-3 naponta szolizzak aprankent emelve az idot. Ha pedig elertem a vegleges szint, akkor heti 1x a legmagasabb percet tartva, amit elertem es szep szinem lett tole. De gyengek a gepem csovei (100watt) es annal a 25-28-30 perc sem eget, hanem szepen barnit, bar nagyon felforr es izzad a testem a hosszu gepben toltott ido miatt.


Igy hat az a kerdesem (mert mar elertem a vegleges szint), hogy az a jobb, ha gyenge gepnel heti 1x megyek 25-28 percet, vagy ha inkabb kette osztom es heti 2x szolizok, mondjuk 20-20 percet?


Mi a jobb a bornek? Az egyszeri nagy dozis vagy a ketszeri kisebb?



2018. febr. 26. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan káros, teljesen mindegy hogyan osztod fel
2018. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 2 alkalomtól még az ember nem lesz súlyos beteg. Így az mondható ideálisnak.
2018. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1.5 hetente megyek szintén nem égető szoliba 24 percet. Nem érzékeny a bőröm és nem hófehér alapból.

Nem vagyok hu de barna de fehér sem.

Amit te csinálsz az irtó káros. Se az nem jó ha érzékeny borrel ritkán sokat mész, se az ha gyakran.

Heti 1 de kevesebb idővel.... mondjuk 20perc.

Ne cseszd el teljesen a bőröd.

2018. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!