Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamar zsírosodó hajra ami...

Hamar zsírosodó hajra ami ráadásul gyenge is (száll és nem lehet megállítani magától) mi lenne jó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben eléggé elkezdett hullani, kaptam születésnapomra (szeptember) Alpecint, naponta-2 naponta mosom vele, azóta nagyon csekély a hajhullás, sőtt, szinte megállt. Viszont nagyon zsírosodik és sajnos vékony szálú vagy hogy mondjam. Nem használok semmi zselét vagy habot meg amik vannak és így főleg most, hogy sapkát hordok és leveszem, nagyon rosszul áll. Ezért iskolában is sapkában ülök, viszont ha valamelyik tanárnak pont olyan kedve van, hogy belémköt akkor vehetem le.

2018. márc. 1. 18:37
 1/2 anonim válasza:
70%
Nekem régebben nagyon gyorsan zsírosodott a hajam de gyakrabban mostam meg (heti 2) és egy idő után normális lett.(elég volt heti 1 mosás) én "head & shoulders"-t használok még mindig
2018. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld ki a Sentiree-t. Nekem zsíros-korpás hajam volt. Most már nem korpás és csak 3 naponta kell mosnom. Plusz a hajam is nagyon gyorsan nő tőle :)

2018. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!