Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos szőkére festett...

Nagyon világos szőkére festett (szürkés-fehér) hajból milyen módszerrel lehet visszamenni sötétbarnára?

Figyelt kérdés
Sokáig festettem fehérre a hajam, de szeretnék újra sötétbarna lenni. Gondolom hosszú procedúra lesz, de van valakinek tapasztalata, mégis hogy a legkíméletesebb? (És hogy nem zöldül be... :D )

2018. márc. 2. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kimeletes modszer, nekem sajnos meg igy is tort: eloszor befestettem karamellszokere, szokesbarnara, majd jott a kozepbarna es most sotetbarna. Nem mondom, hogy sokat tort, de termeszetesen 2-3 cmt le kellett vagni. Ja, es a festesek kozott minimum 2 hetet varj, en 1-1,5 honapot vartam :D
2018. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Én nemrég festettem vissza itthon platináról sötétbarnára. A leírásból nem jött le hogy fodrásznál vagy magadnak akarod, nyilván érdemesebb fodrásznál de otthon is megoldható. Először vissza kell pigmentálni vörössel, én egy rézvöröset tettem rá. Utána mehet rá a hamvas barna. Mindenképp hamvas legyen, hogy kiüsse a vöröset. És 1 árnyalattal világosabbat válassz mint amilyet el szeretnél érni, a szőkített haj ilyenkor nagyon hamar magába szívja a sötétet. Az első réteg tuti lekopik valamennyire, de kb 2-3 teljes festés után megmarad benne szépen. Nekem a 2. festés után már nem kopott szerencsére de ez eléggé egyénfüggő.
2018. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fodrásszal szeretném festetni, köszönöm a válaszokat! Nektek milyen hosszú a hajatok? Mert nekem egészen rövid fazonú. Remélem így könnyebben befogja. :)
2018. márc. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!