Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan enyhíthetném a szemem...

Hogyan enyhíthetném a szemem alatti táskákat? Bevált tippek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok "még csak" de mindig is zavart, hogy bárhogy sminkelek, a szemem alatti táskák mindig épp annyira nagyok, hogy olyan mintha ráncos lennék ami azért nem olyan kellemes nekem :D Alvással mindig problémáim vannak, vagy 8 óránál kevesebbet, vagy pedig jóval többet alszom, de ezt nem tudom szabályozni főleg nem iskola mellett. Valaki tudna javasolni bármilyen sikeres házi praktikát amivel ha nem is eltüntetni, de enyhíteni lehet ezeket a csúnyaságokat? Őszintén, próbáltam már néhányat, de nem nagyon láttam a különbséget.
2018. márc. 2. 19:43
 1/2 anonim válasza:
Én hallottam olyat hogy meleg tejbe kell mártani egy vattakorongot és azt kell feltenni a szem alá :D az az igazság hogy nem próbáltam. Meg kamilla tea filter is jó, miután használtad a teába be kell tenni a hűtőbe majd kivenni és azt feltenni.:)
2018. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy egy kanalat rakj a fagyasztóba, majd pár lerc múlva kiveszed és a szemed alá nyomod. Állítólag segít:)
2018. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!