Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sok, ha minden másnap...

Túl sok, ha minden másnap hajat mosok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, nem egészséges a fejbőrnek
2018. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

#1

40 éves vagyok, kb 23 éve naponta hajat mosok, előtte is elég sűrűn, mivel 5 éves koromtól 18 éves koromig 2-3 naponta úsztam, semmi baja a fejbőrömnek, a hajamnak se ...

2018. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
A fejbőr is bőr. Ha a tested többi része kibírja a napi tusolást, akkor a fejed is. Én is 8 éven át naponta mostam hajat, nem lett semmi bajom, csak spórolás miatt hagytam abba.
2018. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tesz jót, mivel a samponok leszedik az összes olajat a hajadról, még azt is, ami nyugodtan ott maradhatna :) Azért zsírosodik hamar a hajad, mert sokat mosod. Egy kis türelemmel ki lehet tolni akár heti egy mosásra is. Sőt, én heti egyszer mosom és házi módszerekkel, sampont hónapok óta nem látott a hajam, és nem zsíros, nem büdös.
2018. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, tul sok. Heti masfel heti 1 van nalam is. Probald meg kitolni szepen. Kokuszolajos pakolast ajanlanek a fejborodnek h taplald egy kicsit. Jo alaposan mosd ki.
2018. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nekem már naponta koroásodik.Pedig rövid a hajam
2018. márc. 5. 01:22
 7/14 anonim ***** válasza:
#2,3, kérdező: nem mondtam, hogy megkopaszodsz, csak azt, hogy nem egészséges. ha minden nap mosnod kell, mert zsírosodik vagy korpásodik, az egészsételen fejbőrre utal. azért zsírosodik ilyen gyorsan mert a gyakori mosással felborítottad a fejbőr faggyútermelését.
2018. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
#5 vagyok, miert kell lepontozni? Azert van sokaknak csutak a fején mert elba sszák a golyamatos mosassal
2018. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sáskáné válasza:
Én is két naponta mosom, pedig rövid a hajam. Próbáltam sok mindent. Ha nagyon drága samponnal mostam, akkor 3 napot bírt ki. Ha olcsóval, akkor csak 2-t. Annyira zsírosodik, hogy muszáj mosni.Nagyon vékonyszálú, genetikailag kevés is, de nem korpásodik. Gyerekkoromban én is hetente 1x mostam. De tini korom óta sajnos 2-3 naponta. Próbálom én is tolni ki az időt, pl. munka szabadság alatt, hosszú hétvégén nem mosom, de a 3-4 napon már annyira gáz,hogy nagyon-nagyon kellemetlenül ápolatlanul érzem magam.
2018. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kirle083 válasza:
Nem sok szerintem. 10 éve így csinálom én is, és azóta nincs korpa.Egyik alkalommal háziszappan, másik alkalommal sampon.30 éves ffi
2018. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!