Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömlakk fiún a feketén, a...

Körömlakk fiún a feketén, a kéken és az átlátszón kívül még milyen szín lehet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos én vagyok lemaradva, de azt sem tudtam, hogy ezek a színek "lehetnek" egy fiún. :D Úgy tudtam a körömlakkozás a nők kiváltsága, persze a mai világban, ahol a férfiak egyre jobban elnőiesednek meg sem lepődök :/
2018. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Bármilyen szín lehet. A fiú osztálytársamnak olyan mint a francia, meg van csinálva neki fehér véggel, és jól néz ki. :)
2018. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Akáemilyen lehet. Hol van leírva hogy a fiúk nem festhetik a körmüket? Sehol. Ha ennire ódivatúak vagytok kedves lanyok, akkor ne vegyetek fel nadragot, csak szoknyát, mert hat ugye a regi időkben a nők nem hordtak nadrágot..

Hagyjátok mar az embert had csinalja amit akar.

19/l

2018. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki azt csinál amit akar, nem fogjuk levágni emiatt a kezét. Viszont a kérdés úgy van megfogalmazva, hogy milyen szín LEHET. Tehát a mi véleményünket kérte ki, így azt írom ami szerintem lehet. Tehát mért ne írhatnám, hogy szerintem egyiket se tegye?

De persze minden kérdésnél jól látszik, hogy aki az igazat írja (hiába nem sértően van megfogalmazva), az le van pontozva, aki viszont azt ami a kérdezőnek tetszik, az meg fel.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: ez elég hülye megfogalmazás, hogy milyen lehet, mert ha már a kék, fekete szerinted lehet, akkor az összes többi színt mért ne lehetne. Ne itt várd a megerősítést szerintem.

2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, nehogy ezzel vádolj!
2018. márc. 5. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyen! Persze ha ázsiai hermafrodita zenész vagy, akkor te diktálod a divatot
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
74%
Szerintem a sötét színek nem mutatnak rosszul, pl. sötétbarna, sötétszürke. Tesóm most nagyonsötétzöld matt körömmel mászkál mert épp megunta a feketét, plusz ez most megy az új goth nyakkendőjéhez. :D
2018. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!